KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14534425
nr 1453 4425
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 74. Bildmått: 15x13cm, yttermått inklusive ram: 39x27cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:32:31
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr